WIELKANOCNA GIMNASTYKA, CZYLI AKTYWNE ŚWIĘTA W KORMORANIE | Kormoran MedispaRowy

WIELKANOCNA GIMNASTYKA, CZYLI AKTYWNE ŚWIĘTA W KORMORANIE

WIELKANOCNA GIMNASTYKA, CZYLI AKTYWNE ŚWIĘTA W KORMORANIE

Wszyscy, którzy regularnie odwiedzają nasz blog oraz profile w mediach społecznościowych wiedzą, że wielką wagę przywiązujemy do zdrowego trybu życia, sportowej aktywności i odpowiedniej diety. Gościom zawsze oferujemy sportowe pakiety, które mobilizując do aktywnego wypoczynku. Podobnie planujemy Wielkanoc – okres wyciszenia i odpoczynku. W Kormoranie będziecie mieli okazje wypocząć, celebrować czas z rodziną, spacerować wzdłuż plaży, ale także pogimnastykować się i spróbować jogi pod okiem wykwalifikowanej kadry. Co proponujemy?

Pyszna kuchnia

Tradycyjne Śniadanie Wielkanocne przygotowane przez najlepszego Szefa Kuchni. Gwarantujemy, że poczujecie się jak w domu, a wielkanocne przysmaki przywołają w pamięci smak dzieciństwa. Ale także Świąteczne Kolacje w formie bufetu szwedzkiego, abyście zdrowo i smacznie spędzili te wyjątkowe dni.

Zdrowie i sport

Basen, rozgrzewające Jacuzzi, sauna sucha, sauna parowa, sauna infra-red – to tylko niektóre z naszych propozycji. Tak alternatywnie zaplanowane święta to prawdziwy odpoczynek, szczególnie dla wszystkich tych, którzy wiele dni poświęcają na przygotowanie tradycyjnych potraw.

Joga – dobry dzień w Kormoranie

Wielkanoc z jogą? Jeżeli jeszcze nie próbowaliście - teraz jest najlepszy czas! Proponujemy poranne zajęcia w ogrodzie na rozbudzenie ciała i umysłu; codzienne zajęcia aktywne w plenerze; specjalny program dla równowagi ciała i umysłu – joga jako terapia dla przepracowanych i zestresowanych; specjalistyczna terapia przy problemach bólowych w dolnych partiach pleców oraz seans głębokiej relaksacji.

Pakiet w Kormoranie to oczywiście pakiet rodzinny. Specjalne atrakcje dla dzieci pozwolą odpocząć rodzicom, a najmłodszym spędzić czas naprawdę wyjątkowo i z dala od komputera! Wraz z Szefem Kuchni dzieci przygotują wielkanocny koszyczek, pomalują pisanki, poświęcą potrawy w pobliskim kościółku, poszukają wielkanocnego zająca, a także spędzą wyjątkowego Śmigusa-Dyngusa…w basenie! Również z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy jogę na wesoło! Tak wspaniałe święta tyko z Kormoranem. Hotel SPA nad morzem zaprasza na święta!

Pozdrawiamy, Załoga Kormoran Wellness Medical Spa

Banners

Oferty