WIOSENNA ODNOWA, CZYLI ZADBAJMY O SIEBIE NA WIOSNĘ | Kormoran Medispa Rowy

WIOSENNA ODNOWA, CZYLI ZADBAJMY O SIEBIE NA WIOSNĘ

WIOSENNA ODNOWA, CZYLI ZADBAJMY O SIEBIE NA WIOSNĘ

Idzie wiosna, więc wszystko budzi się do życia. Również my, po zimowym letargu, jesteśmy spragnieni promieni słonecznych, aktywności i świeżych owoców. To całkowicie normalne – jesienią nasz organizm przygotowuje się do odpoczynku – wtedy też nie warto się odchudzać, ponieważ efekty mogą być mocno rozczarowujące. Teraz to zupełnie coś innego! Sport i oczyszczanie organizmu na wiosnę? Strzał w dziesiątkę, gwarantujemy!

Po pierwsze – aktywność fizyczna

Dopasowana do naszych możliwości i predyspozycji. Wszystko po to, aby poprawić kondycję i czuć się lepiej. Rolki, basen, jogging, nordic walking - wszystko, co tylko się nam zamarzy. Bez względu na modę i trenujące koleżanki. Wybierzmy sport, na myśl którego nie dostajemy drgawek. To najlepsza recepta na dobry humor i systematyczny trening.

Po drugie – dieta

Oczyszczająca, na bazie naturalnych i świeżych produktów. Będzie ich teraz coraz więcej – postawmy zatem na warzywa i owce, które urozmaicą nasze posiłki, ale także uczynią je zdrowszymi. Odstawmy (chociaż na jakiś czas) czerwone mięso i produkty mączne. Ekologiczne dziewczyny piją teraz owocowo-warzywne koktajle, a do pracy zabierają sałatki na bazie jarmużu! Zobaczysz, że zdrowe nawyki wyjdą ci… na zdrowie! Witaminy C szukaj w brokułach, kapuście, papryce, natce pietruszki, dzikiej róży i owocach cytrusowych. Pamiętaj, aby jadać regularnie i bardzo dbać o pożywne śniadanie, np. na bazie płatków owsianych z orzechami i brzoskwinią.

Po trzecie – Kormoran

A wiosenny weekend spędź w hotelu wellness, gdzie specjaliści od zdrowego żywienia oraz wyjątkowy morski klimat sprawią, że przebojem wejdziesz w nowym sezon! Kuchnia witalna Kormorana oraz urozmaicona aktywność fizyczna to wielki krok w drodze do osiągnięcia równowagi.

Pozdrawiamy, Załoga Kormoran Wellness Medical Spa

Banners

Oferty