WYMARZONE WALENTYNKI NAD MORZEM | Kormoran MedispaRowy

WYMARZONE WALENTYNKI NAD MORZEM

WYMARZONE WALENTYNKI NAD MORZEM

Już niedługo wiele par będzie obchodzić Walentynki. Jest to czas przepełniony radością i miłością, obdarowywaniem ukochanych osób. To także doskonała okazja na romantyczny wyjazd we dwoje. Świetnym miejscem, na ucieczkę od miejskiego zgiełku jest nasze polskie morze.

Patronem dnia wszystkich zakochanych par jest Święty Walenty, od imienia którego dzień ten otrzymał swoją nazwę. Święto zakochanych w Europie zachodniej i południowej obchodzono od średniowiecza, natomiast w rejonie północnym i wschodnim tradycja ta pojawiła się znacznie później.

Niekiedy walentynkową tradycję wiąże się z przypadającym w podobnym czasie zwyczajem z Cesarstwa Rzymskiego, który polegał na poszukiwaniu ukochanej. Najczęściej dokonywało się tego np. przez losowanie imienia ze specjalnej urny. Jednakże współcześnie obchodzone święto zakochanych nie jest bezpośrednio powiązane z żadnym konkretnym rzymskim świętem. Mimo tego kojarzone jest często z mitologicznymi postaciami, takimi jak Eros czy Kupidyn. Specjalnie dla wszystkich zakochanych chcących spędzić ten czas w magicznej i romantycznej atmosferze przygotowaliśmy wyjątkową ofertę.

Walentynki w Kormoran Wellness Medical Spa pozwolą Wam się zrelaksować i skupić się wyłącznie na sobie. W ofercie znajduje się między innymi zdrowe śniadanie do łóżka, uroczysta kolacja, romantyczne ognisko z rozgrzewającym i aromatycznym grzańcem oraz eko-kuchnia. Prócz tego czekają na Was zajęcia na plaży z instruktorem oraz przynoszące ukojenie zabiegi w strefie SPA.

Do dyspozycji będzie czekał kryty basen z koloroterapią, rozgrzewające jacuzzi, a także sauny: sucha, parowa oraz infra-red. Dodatkowo codziennie jest realizowany autorski program wellness „Dobry Dzień w Kormoranie”, w którym każdy znajdzie aktywność dla siebie – czy to jogging czy gimnastykę. Proponowane przez nasz hotel spa zabiegi sprawią, że nasi goście będą mogli się zregenerować i oczyścić organizm. Wspólny pobyt w spa nad morzem z pewnością będzie romantycznym czasem, który będziecie szczęśliwie wspominać.

Pozdrawiamy, Załoga Wellness Kormoran Medical SPA

Banners

Oferty