ZACZNIJ BIEGAĆ Z KORMORANEM | Kormoran Medispa Rowy

ZACZNIJ BIEGAĆ Z KORMORANEM

ZACZNIJ BIEGAĆ Z KORMORANEM

Wiosna trwa już w najlepsze. Jest to doskonały moment na rozpoczęcie nowych wyzwań czy postanowień. Wiosna to także świetny moment na rozpoczęcie przygody ze sportem, na przykład bieganiem. Bieganie zyskuje coraz szersze grono zwolenników. Ta aktywność fizyczna może być praktykowana niemal wszędzie: w lesie, parku, w mieście czy nad morzem. Regularne treningi mają pozytywny wpływ na zdrowie: poprawia się nasza kondycja oraz koncentracja, możemy także zgubić dodatkowe kilogramy.

Bieganie jest również jednym z najlepszych ćwiczeń aerobowych: pomaga utrzymać w dobrej kondycji serce i płuca, spada również ryzyko zawału serca. Co więcej, podczas biegania wydzielane są endorfiny – czyli hormony szczęścia. Dzięki temu z łatwością można zredukować stres i odreagować po ciężkim dniu.

Specjalnie dla odwiedzających nas gości przygotowaliśmy specjalny program „Maratończyk”. Opracowany został specjalnie dla naszego hotelu przez zespół specjalistów: trenerów, fizjoterapeutów, a także dietetyków. Uczestnicząc w programie nasi goście pod okiem trenera dowiedzą się, jak należy się przygotowywać do biegów na określone dystanse, poznają prawidłową technikę biegu, a także formy oraz metody treningu biegowego. Do kogo skierowany jest ten program? Do osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z joggingiem lecz nie wiedzą, od czego zacząć i mają obawy, że będą to robić niepoprawnie. Jak najbardziej mogą korzystać z niego także osoby, które już biegają, ale także już od jakiegoś czasu trenują.

Dzięki programowi mogą poznać mocne i słabe strony swoich treningów i nad nimi popracować. Jako że specjalnie opracowane trasy biegowe znajdują się w okolicy oraz na terenie Słowińskiego Parku Narodowego nasi goście mogą być pewni, że czekają na nich doskonałe warunki do biegania.

Pozdrawiamy, Załoga Wellness Kormoran Medical SPA

Banners

Oferty