ZAPLANUJ MAJÓWKĘ JUŻ DZIŚ! | Kormoran MedispaRowy

ZAPLANUJ MAJÓWKĘ JUŻ DZIŚ!

ZAPLANUJ MAJÓWKĘ JUŻ DZIŚ!

Długi weekend majowy to świetna okazja do regeneracji organizmu i odpoczynku. Pogoda w maju jest już w pełni wiosenna, a my chcemy jak najwięcej czasu spędzić na świeżym powietrzu. To również idealny moment, aby wyrwać się na kilka dni na małe wakacje! A jeżeli krótkie wczasy nad morzem – to tylko w Kormoranie. Majówka nad morzem to gratka dla wszystkich, którzy nie przepadają za tłumami w szczycie sezonu. Wolna plaża, świeże powietrze i wiele przestrzeni dla nas – czy to nie brzmi wspaniale?

W Kormoranie czekają jednak dodatkowe atrakcje! Specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy fantastyczne Warsztaty z Supernianią Dorotą Zawadzką, podczas których będziecie mieć niepowtarzalną okazję porozmawiać o emocjach! Trudne tematy podane w przyjaznej formie – skupimy się na dzieciach i ich wychowaniu, a Superniania podzieli się z Wami przepisem na sukces. Urlop w Kormoranie to aktywny urlop, nie zapominajmy o tym.

Proponujemy Zumbę dla dzieci i rodziców; basen kryty z koloroterapią oraz jacuzzi na rozluźnienie; sauna sucha – oczyszcza duszę i ciało – sauna parowa – ma działanie lecznicze i relaksujące – sauna infra-red – regeneruje i oczyszcza organizm; kort tenisowy dostępny o każdej porze; oraz zajęcia aktywne zgodnie z filozofią Dobrego Dnia w Kormoranie!

To również wspaniałe jedzenie! Śniadanie Wellness i produkty ze zdrowego stołu zachwycą nie tylko miłośników zdrowego żywienia! Stawiamy na regionalne, sezonowe składniki pochodzące z upraw ekologicznych.

Polecamy się na majowy weekend!

Banners

Oferty