Atrakcje dla dzieci | Kormoran Medispa, Rowy

Dla rodzin

Dla rodzin

Content Blocks

ZAJĘCIA MANUALNE

Zabawa połączona z nauką dała możliwość poznania nowych przyjaciół i odkrycia w sobie nowych talentów. Podczas świąt i długich weekendów Kormoran  Medispa organizuje wszechstronne zajęcia manualne i aktywości fizyczne dla najmłodszych gości. Nasza filozofia Wellness Live Balance zachęca do aktywności fizycznej naszych najmłodszych Gości. Korzystając z otaczającej nas czystej natury, tradycyjne hotelowe animacje z nianią zastąpiliśmy aktywnością fizyczną pod okiem terapeutów.

ROZWIJAMY WYOBRAŹNIĘ

Zajęcia manualne rozwijają wyobraźnię, sprawność manualną oraz indywidualizm, a także są nowoczesną i ciekawą formą kształcenia plastycznego, mającą na celu ukształtowanie estetyki poczucia kompozycji i nabycia umiejętności tworzenia unikatowych ozdób.

MAŁY KREATOR MODY

Dzieci na podstawie własnoręcznie przygotowanych projektów inspirując się wiedzą pod okiem profesjonalistów stworzyły kreacje własnego autorstwa . Wykonaną konfekcję – gotową do noszenia na co dzień dzieci zabrały ze sobą do domów. Wiedza i umiejętności zdobyte podczas warsztatów pozwolą dzieciom na dalsze rozwijanie pasji. Podczas zabawy połączonej z nauką dzieci stworzyły oryginalne projekty, świetnie się bawiły, poznały nowych przyjaciół, odkryły w sobie nowe talenty. Program został uwieńczony pokazem mody, na który zostali zaproszeni Rodzice.

WARSZTATY Z ORNITOLOGIEM

Nasi najmłodsi Goście wraz z rodzicami uczestniczyli w wyjątkowych warsztatach ornitologicznych na terenie sąsiadującego z nami Słowińskiego Parku Narodowego, prowadzonych przez specjalistę ornitologa.

PTASIE PRZYGODY

Prawdziwa przygodo i niezwykle ciekawie spędzony czas na obserwacjach wielu pierzastych przyjaciół zamieszkujących naszą zieloną okolicę, ich zachowań, odgłosów i miejsc lęgowych. Dzieci skrupulatnie zapisywały nazwy poznanych gatunków i próbowały rozróżnić je po ich ptasim śpiewie. Prowadzący nie tylko odpowiadał na liczne pytania dzieci (jak i ich rodziców), ale zdradził także kilka ciekawych tajemnic o tych mieszkańcach lasu.

BAJU BAJU W OGRODZIE

Czytanie dzieciom wypełnia wszystkie przestrzenie rozwoju dziecka: intelekt, emocje, także rozwój społeczny, ale i wiele innych, niezdefiniowanych obszarów, bo każdy moment czytania i każdy tekst inaczej działa na dziecko.

SPOTKANIE Z SUPER NIANIĄ

Rodzinne wakacje to czas, od którego wiele oczekujemy. Marzymy o skąpanej w słońcu plaży, rozgrzanym piasku pod stopami i pragniemy aby wszystkie te marzenia się spełniły. Rodzice i dzieci pragną, aby podczas pobytu na wakacjach wszystko było tak jak wyobrażali sobie przed wyjazdem, albo jeszcze fantastyczniej. Mama oczekuje relaksu w cieniu parasola czy zaciszu parawanu, tata wreszcie przeczyta odłożoną jeszcze w marcu książkę i zrobi milion najlepszych na świecie zdjęć, dzieci zaś chciałyby zabawy, zabawy no i w wolnych chwilach… zabawy. Jak to wszystko połączyć?

WIEDZA DLA RODZICÓW

Jak spędzając wspólnie jak najwięcej czasu zaspokoić różne oczekiwania? Ne te pytania i wiele innych dotyczących wspólnego plażowania, wypoczynku i relacjach rodzinnych odpowiedziała Dorota Zawadzka – Superniania. Co roku podczas letniego wypoczynku organizujemy spotkanie w naszej kawiarni hotelowej dzieci i rodziców , które stanowiło część autorskiego projektu „Przytulmuy lato”.

IGRZYSKA RODZINNE

Dzieci, rodzice i przyjaciele - drużyny rywalizowały w rzucaniu woreczkami, żonglowaniu piłką, kręceniem hula-hop i wielu innych niecodziennych dyscyplinach sportu. Aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu to najlepszy pomysł na udane popłudnie. Wszyscy członkowie drużyn zostali odznaczeni medalami i dyplomami.

Banners

Oferty