Kormoran Medispa w Rowach | O nas | Strona Oficjalna

Kormoran Medispa

Featured - slides

Kormoran Medispa

Jest takie miejsce

Morze, jezioro i rzeka – relaks, zdrowie i witalność. W miejscu, w którym lecznicze i kojące działanie wody tworzy pełen spokoju i ukojenia zakątek,stworzyliśmy miejsce pełne magii. Chcemy oferować Państwu jeszcze więcej, dlatego tworzymy propozycje pobytów dopasowane do pory roku i oczekiwań Gości. Kormoran Medispa – rodzinny obiekt o wieloletniej tradycji.

Content Blocks

Natura na wyciągnięcie ręki

Kormoran Medispa znajduje się w małej, zacisznej wsi Rowy. Niezwykłość tego miejsca to położenie - między wodami, a zielenią Słowńskiego Parku Narodowego. Uczymy jak żyć zdrowo, a przy tym zachować wewnętrzną harmonię.

Wyjątkowe położenie

Szerokie, czyste plaże, wysokie klifowe brzegi i ruchome wydmy tworzą w tym miejscu wyjątkowy krajobraz – wprost stworzony do tego, by głęboko wypocząć. Pobliski rezerwat biosfery obfituje w niespotykane nigdzie indziej gatunki zwierząt, a czyste powietrze, bogate w jod ma nieocenione właściwości lecznicze.

Wellness Life Balance

To wyciszenie umysłu, aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie w jednym miejscu.

Zmień z nami swój styl życia i dołącz do autorskiego programu Wellness Life Balance.Wyrusz z nami w podróż po zdrowie i komfort To dzięki niemu znajdziesz swoją wewnętrzną równowagę i zdobędziesz wiedzę jak dbać o swój organizm. Zdrowa dieta może iść w parze z wyśmienitym smakiem, a kuchnia wellness jest tego najlepszym dowodem. Zdrowy i pyszny zarazem styl życia proponowany w naszych kuchennych recepturach pozwoli Ci bez wyrzeczeń zmienić nawyki żywieniowe i cieszyć się ulubionymi smakami Przygoda z ruchem i ćwiczeniami ? Dlaczego nie! W zdrowym ciele – zdrowy ruch . Znajdziemy sposoby by sport sprawił Ci radość jak nigdy dotąd. !

Banners

Oferty