Rezerwuj online
Turnusy z dietą Owocowo - Warzywną dr Ewy Dąbrowskiej

Turnusy z dietą Owocowo - Warzywną dr Ewy Dąbrowskiej

  1. Strona główna
  2. Ceny i pakiety
  3. Dieta dr Ewy Dąbrowskiej - turnus min 7 dni
Poznaj szczegóły
Zdjęcie w tle

Zarezerwuj online

od 269 /pobyt

Obsługujemy karty:

Visa Visa Electron MasterCard Maestro
Wszystkie transakcje są w 100% bezpieczne
min. 3 noce
FB - Pełne wyżywienie
Certyfikat Instytutu Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej 005/P/2018 potwierdza, że oferowane przez ośrodek usługi oparte na diecie warzywno-owocowej spełniają kryteria i wymogi określone przez jej autorkę.

DIETA LICENCJONOWANA PRZEZ INSTYTUT PROMOCJI ZDROWIA DR EWY DĄBROWSKIEJ

PROMOCYJNE TURNUSY ROK 2020:

Program obejmuje:

Nocleg w pokojach o wybranym standardzie (min. 3 noce)

Śniadania, obiady i kolacje oraz soki warzywne oparte na diecie warzywno –owocowej dr Ewy Dąbrowskiej R

Bufet herbat ziołowych i woda niegazowana bez ograniczeń

Aquagimnastyka w basenie  – zajęcia odbywają się codziennie

Zajęcia aktywne:aktywności out door, ćwiczenia senso-motoryczne i wzmacniające, oddechowe (ramowy program zajęć podczas konsultacji z trenerem) - zajęcia odbywają sie codziennie oprócz niedziel(60 min)

Earthing - bliżej ziemi, drzewoterapia, sesje wyciszające (zgodnie z planem zajęć)

 

Dodatkowo przy pobytach min. 7 nocy

Spotkanie organizacyjne uczestników

Indywidualna konsultacja lekarska

Analiza składu masy ciała-analizator Tanita MC 780P MA

Piękno umysłu - twórcza relaksacja (terapia)

Prelekcja filmowa dr nauk med. Ewa Dąbrowska

Jeden zabieg w serii z fizykoterapii dziennie (od poniedziałku do piątku)

 

Odnowa biologiczna

Basen kryty- czynny od 7.00do 22.00

Jacuzzi-czynne od 7.00 do 22.00

Saunarium (sauna sucha, parowa, infra-red)- czynne od  17.00 do 22.00

Informujemy, iż o zasadach, przebiegu, skutkach i przeciwwskazaniach do stosowania diety należy zaczerpnąć opini u lekarza przeszkolonego w zakresie stosowania diety warzywno-owocowej dr Ewy Dąbrowskiej. Indywidualna konsultacja lekarza przeszkolonego jest bezpłatnie w każdym turnusie tygodniowym i dłuższym. 

Jest możliwość skorzystania z opinii lekarskiej dla pobytów krótszych niż tydzień,  za dodatkową opłatą (150 PLN), konsultację lekarską należy zamówić z wyprzedzeniem 3 dni roboczych przed przyjazdem mailowo: recepcja@kormoran-rowy.pl

Po przebytym turnusie można wyrazić swoje wrażenia i odczucia zdrowotne na adres mailowy: opinie@ewadabrowska.pl

Więcej informacji na temat diety

KADRA

Lek. Violetta Kazimieruk

Specjalista medycyny rodzinnej, absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego UM, pasjonatka podstaw zdrowego żywienia i promowania naturalnych i prostych rozwiązań żywieniowych, które przynoszą efekty zdrowotne.

Mgr Iryna Vatulia

Absolwentka Uniwersytetu Nauk Pedagogicznych w Połtawie, Studia Podyplomowe:Poradnictwo socjopsychologiczne i coachingu w metodzie psychoterapii pozytywnej, Certyfikat „Konsultant pozytywnej psychoterapii” World Association Positive Psychotherapy w Wiesbaden, Certyfikat międzynarodowej konferencji Odessa „Zycie i konflikty w transkulturalnym świecie”

Mariusz Królik

fizjoterapeuta i rehabilitant, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, specjalizuje się w rehabilitacji zespołów bólowych kręgosłupa oraz prowadzeniu rekonwalescencji po wszelkich kontuzjach, urazach, zabiegach ortopedycznych. Stawia duży nacisk na indywidualnie dobraną psychofizyczną profilaktykę zdrowotną. Z zaangażowaniem promuje zdrowy styl życia i aktywność fizyczną.Szkolenia i metody pracy: terapia tkanek głębokich, kinesiotaping, terapia manualna. 

Dlaczego rezerwować u nas?

Tylko u nas otrzymasz najniższą cenę
Na adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie
Otrzymujesz dostęp do wielu atrakcyjnych ofert

Bardzo prosimy o zabranie ze sobą wygodnego obuwia sportowego, dresu do zajęć aktywnych, stroju kąpielowego i ostatnich wyników morfologii (jeśli Państwo posiadają) celem przeprowadzenia konsultacji z lekarzem.

Warunki rezerwacji:

Przyjazd: 16:00
Wyjazd: 10:00
Anulacja rezerwacji Rezerwacja niegwarantowana. Nie dot.rezerwacji, na poczet których wpłacono zadatek. Status rezerwacji ulegnie zmianie na gwarantowany po dokonaniu wpłaty zadatku w terminie do 3 dni. Depozyt za noclegi i usługi dodatkowe w postaci gotówki lub pre-autoryzacji karty kredytowej będzie wymagany podczas check-in. Anulacja powinna zawierać formę pisemną. W przypadku rezygnacji z pobytu: *Złożonej najpóźniej na 45 dni przed datą rozpoczęcia pobytu anulacja jest bezpłatna. Hotel jest zobowiązany w terminie 21 dni do zwrotu pełnej kwoty zadatku. *Złożonej w terminie krótszym niż 45 dni przed rozpoczęciem pobytu, nie przysługuje zwrot zadatku. Po upływie 10 dni przed rozpoczęciem pobytu nie ma możliwości wprowadzenia jakichkolwiek modyfikacji do złożonej rezerwacji. Do 10 dni przed rozpoczęciem pobytu możliwa jest zmiana terminu pobytu (w zależności od dostępności pokoi) z uwzględnieniem faktu, iż cena w nowym wybranym terminie może być różna od pierwotnej.
Polityka wobec dzieci

Dzieci w wieku do lat 4 spiące z rodzicami, nocują bezpłatnie. Dzieci w wieku od lat 5 obowiązuje dopłata chyba, że treść oferty stanowi inaczej.

Pozostałe oferty

Sprawdź okazje cenowe
newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij