Rezerwuj online
Turnusy z dietą Owocowo - Warzywną dr Ewy Dąbrowskiej

Turnusy z dietą Owocowo - Warzywną dr Ewy Dąbrowskiej

  1. Strona główna
  2. Ceny i pakiety
  3. Dieta dr Ewy Dąbrowskiej
Poznaj szczegóły
Zdjęcie w tle

Zarezerwuj online

od 807 /pobyt

Obsługujemy karty:

Visa Visa Electron MasterCard Maestro
Wszystkie transakcje są w 100% bezpieczne
min. 3 noce
FB - Pełne wyżywienie
Certyfikat Instytutu Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej 005/P/2018 potwierdza, że oferowane przez ośrodek usługi oparte na diecie warzywno-owocowej spełniają kryteria i wymogi określone przez jej autorkę.

DIETA LICENCJONOWANA PRZEZ INSTYTUT PROMOCJI ZDROWIA DR EWY DĄBROWSKIEJ

 

Program obejmuje:

Nocleg w pokojach o wybranym standardzie (min. 3 noce)

Śniadania, obiady i kolacje oraz soki warzywne oparte na diecie warzywno –owocowej dr Ewy Dąbrowskiej R

Bufet herbat ziołowych i woda niegazowana bez ograniczeń

Aquagimnastyka w basenie  – zajęcia odbywają się wg grafiku

Zajęcia aktywne:aktywności out door, ćwiczenia senso-motoryczne i wzmacniające, oddechowe (ramowy program zajęć podczas konsultacji z trenerem) - zajęcia odbywają sie wg grafiku (60 min)

 

Dodatkowo przy pobytach min. 7 nocy

Spotkanie organizacyjne uczestników

Indywidualna konsultacja lekarska

Analiza składu masy ciała-analizator Tanita MC 780P MA

Prelekcja filmowa dr nauk med. Ewa Dąbrowska

Jeden zabieg w serii z fizykoterapii dziennie (od poniedziałku do piątku)

 

Odnowa biologiczna

Basen kryty- czynny od 7.00 do 22.00

Jacuzzi-czynne od 7.00 do 22.00

Saunarium (sauna sucha, parowa, infra-red)- czynne od  17.00 do 22.00

Informujemy, iż o zasadach, przebiegu, skutkach i przeciwwskazaniach do stosowania diety należy zaczerpnąć opini u lekarza przeszkolonego w zakresie stosowania diety warzywno-owocowej dr Ewy Dąbrowskiej. Indywidualna konsultacja lekarza przeszkolonego jest bezpłatnie w każdym turnusie tygodniowym i dłuższym. 

Jest możliwość skorzystania z opinii lekarskiej dla pobytów krótszych niż tydzień,  za dodatkową opłatą (150 PLN), konsultację lekarską należy zamówić z wyprzedzeniem 3 dni roboczych przed przyjazdem mailowo: recepcja@kormoran-rowy.pl

Po przebytym turnusie można wyrazić swoje wrażenia i odczucia zdrowotne na adres mailowy: opinie@ewadabrowska.pl

Więcej informacji na temat diety

W związku z aktualną sytuacją w kraju informujemy, że wprowadziliśmy procedury ochrony zdrowia  Gości oraz pracowników. Świadczenie niektórych usług może być ograniczone zgodnie z obowiązującymi aktami prawa i wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego. W trosce o Państwa bezpieczeństwo posiłki będą serwowane w bezpiecznej aranżacji miejsc w restauracjach. Zajęcia aktywne prowadzone będą w oparciu o zapisy w mniejszych grupach. Jednocześnie informujemy, że realizacja wszystkich świadczonych usług może być ograniczona, zgodnie z aktualnie obowiązującymi rozporządzeniami, mającymi na celu przeciwdziałanie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19
 

Dlaczego rezerwować u nas?

Tylko u nas otrzymasz najniższą cenę
Na adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie
Otrzymujesz dostęp do wielu atrakcyjnych ofert

Bardzo prosimy o zabranie ze sobą wygodnego obuwia sportowego, dresu do zajęć aktywnych, stroju kąpielowego i ostatnich wyników morfologii (jeśli Państwo posiadają) celem przeprowadzenia konsultacji z lekarzem.

Warunki rezerwacji:

Przyjazd: 16:00
Wyjazd: 10:00
Anulacja rezerwacji Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 21 dni przed przyjazdem. W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 30 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji lub może być wymieniona na Voucher z określonym terminem wykorzystania. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa wartością 40% kwoty rezerwacji. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest dokonanie przedpłaty 40% wartości rezerwacji za pośrednictwem systemu płatności online. W przypadku publikowania przez Hotel ofert promocyjnych (first minute, last minute, happy hour) odnosić się one będą tylko do nowo utworzonych rezerwacji. Nie ma możliwości zastosowania rabatów dla osób, które dokonają anulacji dotychczas dokonanej rezerwacji i będą dokonywały rezerwacji na ten sam termin ponownie w promocjach. Ilość pokoi w promocji jest ograniczona.
Polityka wobec dzieci

Dzieci w wieku do lat 4 spiące z rodzicami, nocują bezpłatnie. Dzieci w wieku od lat 5 obowiązuje dopłata chyba, że treść oferty stanowi inaczej.

Pozostałe oferty

Sprawdź okazje cenowe
newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!