Rezerwuj online
Turnusy z dietą Owocowo - Warzywną dr Ewy Dąbrowskiej

Turnusy z dietą Owocowo - Warzywną dr Ewy Dąbrowskiej

  1. Strona główna
  2. Ceny i pakiety
  3. Dieta dr Ewy Dąbrowskiej
Poznaj szczegóły
Zdjęcie w tle

Zarezerwuj online

od 289 /pobyt

Obsługujemy karty:

Visa Visa Electron MasterCard Maestro
Wszystkie transakcje są w 100% bezpieczne
min. 3 noce
FB - Pełne wyżywienie
Certyfikat Instytutu Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej 005/P/2018 potwierdza, że oferowane przez ośrodek usługi oparte na diecie warzywno-owocowej spełniają kryteria i wymogi określone przez jej autorkę.

DIETA LICENCJONOWANA PRZEZ INSTYTUT PROMOCJI ZDROWIA DR EWY DĄBROWSKIEJ

PROMOCYJNE TURNUSY ROK 2020:

Program obejmuje:

Nocleg w pokojach o wybranym standardzie (min. 3 noce)

Śniadania, obiady i kolacje oraz soki warzywne oparte na diecie warzywno –owocowej dr Ewy Dąbrowskiej R

Bufet herbat ziołowych i woda niegazowana bez ograniczeń

Aquagimnastyka w basenie  – zajęcia odbywają się codziennie

Zajęcia aktywne:aktywności out door, ćwiczenia senso-motoryczne i wzmacniające, oddechowe (ramowy program zajęć podczas konsultacji z trenerem) - zajęcia odbywają sie codziennie oprócz niedziel(60 min)

 

Dodatkowo przy pobytach min. 7 nocy

Spotkanie organizacyjne uczestników

Indywidualna konsultacja lekarska

Analiza składu masy ciała-analizator Tanita MC 780P MA

Prelekcja filmowa dr nauk med. Ewa Dąbrowska

Jeden zabieg w serii z fizykoterapii dziennie (od poniedziałku do piątku)

 

Odnowa biologiczna

Basen kryty- czynny od 7.00do 22.00

Jacuzzi-czynne od 7.00 do 22.00

Saunarium (sauna sucha, parowa, infra-red)- czynne od  17.00 do 22.00

Informujemy, iż o zasadach, przebiegu, skutkach i przeciwwskazaniach do stosowania diety należy zaczerpnąć opini u lekarza przeszkolonego w zakresie stosowania diety warzywno-owocowej dr Ewy Dąbrowskiej. Indywidualna konsultacja lekarza przeszkolonego jest bezpłatnie w każdym turnusie tygodniowym i dłuższym. 

Jest możliwość skorzystania z opinii lekarskiej dla pobytów krótszych niż tydzień,  za dodatkową opłatą (150 PLN), konsultację lekarską należy zamówić z wyprzedzeniem 3 dni roboczych przed przyjazdem mailowo: recepcja@kormoran-rowy.pl

Po przebytym turnusie można wyrazić swoje wrażenia i odczucia zdrowotne na adres mailowy: opinie@ewadabrowska.pl

Więcej informacji na temat diety

KADRA

Lek. Violetta Kazimieruk

Specjalista medycyny rodzinnej, absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego UM, pasjonatka podstaw zdrowego żywienia i promowania naturalnych i prostych rozwiązań żywieniowych, które przynoszą efekty zdrowotne.

Mariusz Królik

fizjoterapeuta i rehabilitant, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, specjalizuje się w rehabilitacji zespołów bólowych kręgosłupa oraz prowadzeniu rekonwalescencji po wszelkich kontuzjach, urazach, zabiegach ortopedycznych. Stawia duży nacisk na indywidualnie dobraną psychofizyczną profilaktykę zdrowotną. Z zaangażowaniem promuje zdrowy styl życia i aktywność fizyczną.Szkolenia i metody pracy: terapia tkanek głębokich, kinesiotaping, terapia manualna. 

 

W związku z aktualną sytuacją w kraju informujemy, że wprowadziliśmy procedury ochrony zdrowia  Gości oraz pracowników. Świadczenie niektóych usług może być ograniczone zgodnie z obowiązującymi aktami prawa i wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego. W trosce o Państwa bezpieczeństwo posiłki będą serwowane w bezpiecznej aranżacji miejsc w restauracjach. Zajęcia aktwyne prowadzone będą w oparciu o zapisy w mniejszych grupach. Jednocześnie informujemy, że realizacja wszystkich świadczonych usług może być ograniczona, zgodnie z aktualnie obowiązującymi rozporządzeniami, mającymi na celu przeciwdziałanie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19
 

Dlaczego rezerwować u nas?

Tylko u nas otrzymasz najniższą cenę
Na adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie
Otrzymujesz dostęp do wielu atrakcyjnych ofert

Bardzo prosimy o zabranie ze sobą wygodnego obuwia sportowego, dresu do zajęć aktywnych, stroju kąpielowego i ostatnich wyników morfologii (jeśli Państwo posiadają) celem przeprowadzenia konsultacji z lekarzem.

Warunki rezerwacji:

Przyjazd: 16:00
Wyjazd: 10:00
Anulacja rezerwacji Należy automatycznie uiszczać zaliczki według harmonogramu płatności. Przynajmniej 2 dni przed planowymi terminami będziemy wysyłać przypomnienia o konieczności dokonania wpłaty na adres e-mail podany w rezerwacji. Wszystkie dokonane wpłaty są bezzwrotne. W przypadku braku wpłaty hotel zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji.
Polityka wobec dzieci

Dzieci w wieku do lat 4 spiące z rodzicami, nocują bezpłatnie. Dzieci w wieku od lat 5 obowiązuje dopłata chyba, że treść oferty stanowi inaczej.

Pozostałe oferty

Sprawdź okazje cenowe
newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!